Announcement

GITAM bus schedule

Morning schedule

Boarding point Departure time Arrival time 
Hayat Nagar-2 Depot 6:35 AM 8:45 AM
Ramanthapur Public School    6:40 AM 8:45 AM
Musheerabad Depot 6:50 AM 8:45 AM
KPHB Road No-1 7:30 AM 8:45 AM
Uppal Depot     6:40 AM 8:45 AM
Rethifile Bus Stop/Sec'bad Rly. Stn.    6:50 AM 8:45 AM
ECIL X Roads  6:40 AM 8:45 AM
Jeedimetla Depot      7:15 AM 8:45 AM
Hakimpet Depot 6:55 AM 8:45 AM
Mothinagar X Roads                                                                                   7:15 AM 8:45 AM
Bachupally X Roads                                                                            7:30 AM 8:45 AM
HCU Depot  7:30 AM 8:45 AM
Mothinagar X Roads 7:20 AM 8:45 AM
Mehdipatnam 7:20 AM 8:45 AM
ECIL X Roads  6:50 AM 8:45 AM
Bachupally X Roads                                                                            7:30 AM 8:45 AM
Rajendra Nagar Depot 7:00 AM 8:45 AM
JNTU 7:30 AM 8:35 AM
Miyapur Alwyn 7:40 AM 8:35 AM
Chandanagar 7:50 AM 8:35 AM
Lingampally-Jyothi nagar 7:55 AM 8:35 AM
Hayat Nagar-1 Depot 6:35 AM 8:45 AM
Musheerabad Depot 6:50 AM 8:45 AM
Rethifile Bus Stop 7:00 AM 8:45 AM
Uppal Depot 6:40 AM 8:45 AM
HB Colony,Phase-1 6:50 AM 8:45 AM
ECIL X Roads  6:50 AM 8:45 AM
Malkajagiri Sai Ram Theater 6:50 AM 8:45 AM
Hakimpet Depot 6:55 AM 8:45 AM
Jubli Bus Station 7:00 AM 8:45 AM
GVK mall  7:15 AM 8:45 AM
Mothinagar X Roads 7:15 AM 8:45 AM
Mothinagar X Roads 7:20 AM 8:45 AM
KPHB IV Phase 7:30 AM 8:45 AM
Bachupally X Roads                                                                            7:25 AM 8:45 AM
Mehdipatnam 7:20 AM 8:45 AM
Bandlaguda Depot  6:35 AM 8:45 AM
LB Nagar 6:50 AM 8:45 AM
Jeedimetla Depot 7:10 AM 8:45 AM
Miyapur Depot 7:45 AM 8:45 AM
Calvary Temple 7:45 AM 8:45 AM
Bachupally X Roads                                                                            7:25 AM 8:45 AM
BHEL Inside 7:50 AM 8:45 AM
HCU Depot  7:55 AM 8:45 AM
Moosapet X Roads 7:35 AM 8:45 AM
Medchal Depot  6:50 AM 8:45 AM
Miyapur Depot 7:45 AM 8:45 AM
KPHB Temple Bus Stop  7:30 AM 8:45 AM
Rajendra Nagar Depot  7:00 AM 8:45 AM
Jeedimetla Depot 7:10 AM 8:45 AM
Srinagar Colony 7:15AM 8:45 AM
HCU Depot 7:45 AM 8:45 AM
Mytrivanam 7:20 AM 8:45 AM
Bachupalli X Road 7:25 AM 8:45 AM
Sangareddy Old Bus Stand 8:05 AM 8:45 AM
Pragathi Nagar X Road(Bachupally Road) 7:25 AM 8:45 AM
Navyanagar Colony(Beeramguda) 7:45 AM 8:45 AM
Kukatpally Raibow vista 7:35 AM 8:45 AM
Sangareddy NEW Bus Stand 7:25 AM 8:45 AM

Evening schedule

Departure at GITAM: 4.15 PM